Pokój w stylu skandynawskim – co powinno się w nim znaleźć?

manbob86 / Pixabay

Pokój w stylu skandynawskim to jasna, naturalna przestrzeń, która powinna wręcz zachęcać do wypoczynku. Styl skandynawski jest ulubieńcem salonów, dlatego szukając elementów, bez których nie może się obejść powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na sofy, które są zazwyczaj sercem każdego pokoju dziennego. Które z nich mogą okazać się strzałem w dziesiątkę i służyć przez długie lata?

Wybierając kanapę do pokoju w stylu skandynawskim podzieliliśmy sofy na trzy rodzaje: te będące częścią kompletu wypoczynkowego, narożniki oraz niewielkie sofy do mniejszych przestrzeni. Sprawdź nasze propozycje i sprawdź dlaczego idealnie sprawdzą się w Twoim salonie.

Jasny komplet wypoczynkowy

Jasny komplet wypoczynkowy o prostym wzornictwie to przede wszystkim rozwiązanie dla nieco większych przestrzeni. To ponadczasowa kompozycja, która idealnie wpisze się w zamysł Twojej skandynawskiej przestrzeni. Komplet stanie się ciekawym centrum salonu, który nie odciągnie uwagi od jego surowego charakteru.

A może miękki narożnik

Przeglądając sofy, nie możemy zapomnieć o ponadczasowych narożnikach. W pokoju w stylu skandynawskim może idealnie sprawdzić się szary narożnik w stylu skandynawski PIK do kupienia w meble.p.l To nowoczesny mebel, który został zaprojektowany dokładnie z myślą o salonach w stylu skandynawskim. Dzięki niemu Twój pokój będzie modny, wygodny oraz nie będziesz musiał w nim nic zmieniać przez wiele lat.

Mniejsze sofy do niewielkich przestrzeni

Mniejsze pokoje w stylu skandynawskim również potrzebują sofy, ale nieco mniejszej i o prostym designie. Sofy idealnie pasujące do mniejszych powierzchni, które znajdziesz na meble.pl to wybór idealny pod względem estetycznym, jak również komfortowym.